EN

POLİTİKALAR & PROSEDÜRLER

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MUBİTEK, gelecek planları ile çalışan kariyer planlarını, hedefleri ile çalışan hedeflerini aynı noktada birleştirmekte, yaptığı çalışmalar ile şirkete katma değer yaratan insan kaynağını yönetimin ve hizmetin her sürecine katılımını sağlayarak tüm faaliyetlerini yürütmektedir.

KALİTE POLİTİKASI

Uluslar arası standartlarda gerçekleştirdiğimiz bilgisayar destekli tasarım ve yazılımlarımızda kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak ve yenilikçi girişimlerimiz ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini aşmaktır.

ÇEVRE POLİTİKASI

Firmamız tüm faaliyetlerini çevreyi korumayı ön planda tutarak sürdürmekte, çevreye duyarlı cihazlar kullanmaya dikkat etmekte ve ortaya çıkan atıkların çevre mevzuatına uygun olarak bertaraf edilmesini sağlamaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

Siz değerli müşterilerimizin, sorunları, talepleri ve şikayetleri ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmekte, şirket politikalarımız ve yasal uygulamalar çerçevesinde ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılamaya özen göstermekteyiz.

Müşterilerimizin kaliteli hizmet beklentisine uygun olarak müşteri odaklı bir yaklaşımla bize iletilen her konuyu araştırarak çözümler geliştirmekte, “Sizin probleminiz bizim sorunumuzdur” anlayışı çerçevesinde bu geliştirmeleri ürün ve hizmetlerimize yansıtmak öncelikli politikamızdır.

POLİTİKA VE PROSEDÜR DÖKÜMANLARI

Aşağıda politika ve prosedürlerimiz ile ilgili belgeleri bulabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Politikası

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası

Kalite Politikası

Geri Bildirim Alma ve Değerlendirme Prosedürü

Bize Bildirin Formu